Kasulik

Miks on mõõtevahendi kalibreerimine oluline laborites: metroloogiline jälgitavus ja täpsus

Kas teadsid, et iga mõõtevahendi täpsus mängib olulist rolli meie igapäevaelus? Saa teada, miks laborites toimuv kalibreerimine on oluline, kuidas see tagab täpsed mõõtmistulemused, ning kuidas valida õige kalibreerimislabor. Astume koos sammukese kaugemale metroloogilise jälgitavuse ja täpsuse maailma, et mõista, kuidas see mõjutab erinevaid eluvaldkondi. Akrediteeritud vs akrediteerimata kalibreerimine – mida peaksid teadma? Kui soovid avastada, kuidas mõõtmiste täpsus mõjutab igapäevaelu ja kuidas tagada usaldusväärsus erinevates olukordades, jätkake lugemist.

Kasulik

Vii oma bioprotsessid uuele tasemele

Veel jõuab uueks aastaks ettevalmistusi teha, et Teie ettevõtte bioprotsessid saaksid veel parema hoo sisse ja mikroorganismide kultiveerimine jõuaks uuele tasemele. Valmiskonfigureeritud Multitron Standard inkubaatorloksuti ootab Teie tellimusi ja kiirematele saame paigaldust pakkuda vel sellesse aastasse!

Kasulik

Miks oodata inkubaatori dekontamineerimist 14 tundi…

Kui meie seadmed on valmis juba 3 tunniga!
On-line aktiivne tausta dekontaminatsiooni kontroll võitleb kontaminatsiooniga samal ajal kui rakukultuurid kasvavad ilma katkestusteta või optimaalse keskkonnatingimuste rikkumiseta inkubaatori töös.

Kasulik

Uus ja veel parem veski

GRINDOMIX GM 200 veski on läbinud uuenduskuuri, et tagada täiuslik homogeniseerimine parema reprodutseeritavusega.

GM 200 sobib ideaalselt kuivade, õliste, pehmete, rasvaste ja kõvade materjalide töötlemiseks, et tagada minimaalse standardhälbega tulemused.

Kasulik

Uuenduslik lahendus elusrakkude transpordiks

iP-TEC on uuenduslik rakkude transpordiseade regeneratiivse meditsiini turu kiirendamiseks elusrakkude või kudede transportimiseks ilma neid külmutamata. Me nimetame seda “reaalajas transpordiks”.

Kasulik

Viis lihtsat viisi biomassi suurendamiseks loksutuskolbides

Kasvukolb on rakkude ja mikroorganismide kasvatamisel enamikes laborites standard anumaks. Seega on kõrge biomassi kontsentratsiooni saavutamine jätkuvalt pidev väljakutse. Jagame Teiega 5 nippi ja boonusena postituse lõpus saab vaadata ka veebiseminari, kuidas suurendada biomassi!

Kasulik

Alati on olemas paremad 3D rakukultuuri kasvuplaadid!

Uuri lisa ja küsi endale tasuta näidis juba täna! Turule on jõudnud suurepärase kvaliteediga kolmemõõtmelisi rakukultuuriplastik, millel on erineva kujuga süvendid, et võimaldada teile vajalikke rakutüübiga sferoidide kultiveerimist.

Kasulik

Alati on olemas paremad 3D rakukultuuri kasvuplaadid!

Uuri lisa ja küsi endale tasuta näidis juba täna! Turule on jõudnud suurepärase kvaliteediga kolmemõõtmelisi rakukultuuriplatvormid, millel on erineva kujuga süvendid, et võimaldada teile vajalikke rakutüübiga sferoidide kultiveerimist.

Kasulik

Digitaalse mikroskoobi DSX1000 viis eelist

Tavalistel optilistel mikroskoopidel puuduvad olulised funktsioonid, mis aitaksid teil oma tooteid kiiresti ja täpselt kontrollida. Eelistades oma töös täiustatud digitaalmikroskoopi, mis on varustatud aga uusimate funktsioonidega, saaksite oma süsteemist oluliselt rohkem kasu.