PHCbi

Üle 50-aastane kogemus pakub kõrgekvaliteedilisi seadmeid ja suurepärast klienditeenindust farmaatsia-, tervishoiu- ja biotehnoloogia valdkonna partneritele maailmas – aitame koos teie teadusuuringuid edendada.

Loe lisaks

Mettler-Toledo

Mõõteseadmete ja lahenduste juhtiv globaalne tootja laborite ja tootmisettevõtete jaoks. Pakume kaalumis-, analüüsi- ja kontrollilahendusi klientide väärtusahelas.

Loe lisaks

Olympus LifeSicence

On juhtiv mikroskoopide ja mikroskoobitarvikute tootja, pakkudes kõrgekvaliteedilisi lahendusi elusraku – ja teadusuuringutele.

Loe lisaks

Retsch

Juhtiv lahenduste pakkuja analüüsi proovide ettevalmistuseks ja tahkete ainete karakteriseerimiseks, pakkudes mitmekülgset valikut jahvatus- ja sõelumisseadmeid ning kaasaegseid purustusseadmeid. Nende kvaliteetsed instrumendid tagavad lihtsa, kiire ja täpse proovi analüüsi, olles tunnustatud tõhususe ja kasutusmugavuse poolest ning pakkudes kasutajatele usaldusväärseid ja korratavaid tulemusi.

Loe lisaks

Labogene

Üks juhtivaid biotehnoloogia valdkonna kõrge kvaliteediliste bioohutuskappide ja külmkuivatuslahenduste pakkuja, tagamaks parimad suurepärased laminaarse õhuvooluga tööpinnad ning efektiivset ja kontrollitud külmkuivatamist kuni -110C temperatuuri juures.

Loe lisaks

Milestone

Üle 35 aasta proovide ettevalmistamise elementanalüüsi ja elavhõbeda otsemääramise valdkonnas tegutsenud Milestone on tunnustatud liider, kelle mikrolaineseadmed on kasutusel maailma erinevates uurimisasutustes, laborites ja tööstustes. Pakume tipptasemel lahendusi proovide mikrolaine lagundamiseks ICP analüüsiks, elavhõbeda analüüsiks ja muuks – kõik ohutult ja tõhusalt.

Loe lisaks

Micromeritics

Micromeritics Instruments Corporation pakub maailmatasemel materjalide karakteriseerimise lahendusi, olles juhtiv mõõteseadmete ja rakendusteadmiste pakkuja tiheduse, eripinna, osakeste suuruse, reoloogia ja katalüsaatorite iseloomustamise valdkonnas. Nende mitmekülgsed seadmed leiavad rakendust naftatööstusest ravimite arenduseni ning hõlmavad ka uute materjalide karakterimist, nagu MOF-id ja nanokatalüsaatorid.

Loe lisaks

Infors HT

Üle 55 aastase kogemusega biotehnoloogias kõrgtehnoloogilisi lahendusi pakkuv ettevõte, kes on spetsialiseerunud bioreaktoritele, inkubaator-loksutitele ja bioprotsesside juhtimistarkvarale hõlmates kogu koekultuuriprotsessi alates rakukultuuridele, mikroorganismidele ja fototroofsetele organismidele uurimisest kuni suurtootmiseni.

Loe lisaks

JRI

Tutvu JRI mitmekülgse valikuga online jälgimissüsteeme, mis hõlmavad olulisi parameetreid nagu temperatuur, niiskus, CO2, O2 ning kasutavad juhtmevaba raadioside tehnoloogiat. Meie valikus leiduvad LoRa (long Range) seadmed, kompaktsed Nano loggereid ja Spy USB seadmed, tagades ohutu temperatuuritundliku kauba jälgimise nii transpordil kui siseruumides. Kõik jälgitav info on hõlpsasti kättesaadav pilvepõhises MySirius veebitarkvaras ning vastab 21CFR auditeerimisnõuetele.

Loe lisaks

Thomson Instrument Company

Spetsiaalne laboriplastik nii koekultuuride kasvatamiseks (Optimum Growth; Ultra Yield Flask), hingavad AirOtop filterkatted kasvukolbidele, ühesammu täitekolonnid (single Step empty column), filterviaalid (nano, standard, lowEvap) erinevate proovide puhastamiseks kui ka 24 ja 96 wellplate lahendused. https://htslabs.com/

Loe lisaks

LLG

LLG laboritarvikute ja seadmete online kataloog. Valikust leiab laboritarvikud, laboriplastiku, ohutustarvikud (kindad, maskid, kitlid jne) analüütika ja mõõteseadmed (termomeetrid, elektroodid, loggerid jne), segamis ja raputamisseadmed (shaker, mixer), prooviettevalmistusseadmed, mikro- ja lauatsentrifuugid ning filtreerimisseadmed, kuumutus- ja külmutusseadmed (termostaadid, kliimakapid, inkubaatorid, külmikud), vaakum ja külmkuivatusseadmed (dry freezer), optika, puhasruum, steriliseerimine, mikrobioloogia, koekultuuritarvikud, kromotograafia ja palju muud. http://shop.llg.de

Loe lisaks

Adrona

Veepuhastussüsteemid, mis on mõeldud just Sinu labori vajadusi silmas pidades. Nende mitmekülgne tootevalik hõlmab mono- ja bidestillatsiooni, pöördosmoosi, puhta ja ultrapuhta vee (milli-Q) süsteeme, sobitudes aatomabsorptsioonispektroskoopiast molekulaarbioloogiani.

Loe lisaks

Cole-Parmer

Tuntud Cole-Parmer’i kataloog, enam kui 60 000 toodet. Laboriseadmed ja nende tarvikud, peristaltilised pumbad, mõõteseadmed, filtreerimislahendused, voolukiiruse mõõturid ja klapid, kuumutus ja külmutuseadmed, rõhu ja vaakumseadmed, protsessi kontrollerid, ohutustarvikud, temperatuurimõõtmine, testimis- ja mõõtmisseadmed, voolikud ja ühendused, veekvaliteedi määramise lahendused ja palju muud. http://www.coleparmer.com

Loe lisaks

Olympus Industrial

Olympus tööstuslikud mikroskoobid pakuvad kvaliteetseid lahendusi mõõtmiseks, inspektsiooniks ja analüüsiks. Meie mitmekülgne valik hõlmab digitaalseid mikroskoope, mõõtmismikroskoope ning laser-konfokaalseid ja valgusmikroskoope nii püstiseid, invert kui ka stereomikroskoope, mis tagavad tipptasemel jõudluse ja täpsuse teie tööstuslikes rakendustes.

Loe lisaks

Julabo

Täiuslikud temperatuuri juhtimise süsteemid igale vajadusele. Pakume kasutajatele kvaliteetseid lahendusi vedelike temperatuuri juhtimise valdkonnas kõikidele tööstusharudele. Meie laias tootevalikus on nii jahutusega kui ka kuumutusega tsirkulaatorid, kõrgdünaamilised temperatuuri juhtimise süsteemid, termostaadid ja vesivannid sh ka loksutamisfunktsiooniga. Samuti pakume erirakenduste tooteid ja erinevaid tarvikuid JULABO temperatuuri juhtimise seadmete individuaalseks kohandamiseks. http://www.julabo.de

Loe lisaks

Rigaku Applied Technologies

Applied Rigaku Technologies, Inc. pakub mitmekülgseid elementanalüsaatoreid tahkete ainete, vedelike, pulbrite ja õhukeste kilede analüüsiks. Rigaku EDXRF spektromeetrid tagavad usaldusväärsuse ja paindlikkuse, hõlmates laia elementide vahemikku ning erinevaid rakendusi, alates kvaliteedikontrollist kuni keerukate uuringuteni.

Loe lisaks

AMETEK Brookfield

Brookfield pakub laia valikut laboratoorseid viskomeetreid, reomeetreid ja tekstuurianalüsaatoreid, mis on olnud viskoossuse mõõtmise standardiks juba üle 85 aasta. Nende täpsed ja usaldusväärsed seadmed on laialdaselt kasutusel uurimislaborites, kvaliteedikontrollides ja tootmiskeskkondades üle maailma.

Loe lisaks

Velp Scientifica

VELP on alates 1983. aastast olnud juhtiv kvaliteetsete analüüsiseadmete ja laboritehnika tootja, kelle tugevus peitub Itaalia innovatsioonis, disainis ja ühenduvuses. Pakume laia valikut kõrgekvaliteedilisi analüüsiseadmeid ning meie murranguline labitehnoloogia võimaldab VELP-tehnoloogia jälgimist ja kontrolli virtuaalsel ERMES juhtpaneelil igal ajal ja kõikjal. Meie tooted valmistatakse Itaalias ning meie rahvusvaheline võrk hõlmab üle 130 riigi. VELP – kiirendades teadust.

Loe lisaks

Nabertherm

On juhtiv laboriahjude tootja, pakkudes laias valikus muhvelahjusid, kuivatusahjusid, kõrgtemperatuurilisi ahjusid ja toruahjusid. Rohkem kui 70-aastase kogemusega ja ühe suurima inseneriosakonnaga ahjutööstuses on Nabertherm tuntud kõrgekvaliteediliste “Made in Germany” toodete, tulevikku suunatud uuenduste, ülemaailmse teeninduse ja usaldusväärsuse poolest. Üle 100 000 kliendi enam kui 100 riigis tõestavad seda. Meie soov on, et teie uurimis- ja…

Loe lisaks

CoolLed valgusallikad

CoolLED on juhtiv LED-valgustussüsteemide tootja, pakkudes tipptasemel valgustuslahendusi teadlastele ja arstidele. Ettevõte on spetsialiseerunud fluorestsentsmikroskoopide valgustamisele, pakkudes stabiilseid, vastupidavaid ja energiasäästlikke LED-süsteeme, mis on loodussõbralikud alternatiivid traditsioonilistele elavhõbedapõhistele valgustitele.

Loe lisaks

Avantor (VWR)

Tuntud online kataloog: laboriseadmed ja nende tarvikud, peristaltilised pumbad, mõõteseadmed, filtreerimislahendused, voolukiiruse mõõturid ja klapid, kuumutus ja külmutuseadmed, rõhu ja vaakumseadmed, protsessi kontrollerid, ohutustarvikud, temperatuurimõõtmine, testimis- ja mõõtmisseadmed, voolikud ja ühendused, veekvaliteedi määramise lahendused ja palju muud. https://export.vwr.com/store/

Loe lisaks

Tenak

Avastage Tenak – teie partner krüokarpide ja karbiriiulite maailmas. Oleme juhtiv krüokarpide ja karbiriiulite tipptasemel tootja, kes on pühendunud mitmekülgsetele säilitusnõudmistele. Meie laia valikuga kvaliteetseid lahendusi saab kohandada vastavalt teie unikaalsetele külmiku vajadustele, tagades ideaalse sobivuse ja tõhususe.

Loe lisaks

VisioPharm

Digitaalpatoloogia ja kvantitatiivne pildianalüüs, vähiuuringud ja diagnostika (oncotopix), mitte vähirakkude analüüs (biotopix), baas stereoloogiline analüüs (stereotopix), multiplex fenotüüp kaardistamine (phenomap), AI ehk tehisintellekti süvaõpe ja pildianalüüs ning muud tarkvaralahendused. https://www.visiopharm.com/

Loe lisaks

Hamamatsu

Teaduslikud mikroskoobikaamerad CMOS, EM-CCD; laserid, digitaalsed NanoZoomer slaidiskännerid ja tarkvaralahendused. www.hamamatsu.com

Loe lisaks