Milestone pakub uuenduslikku tehnoloogiat proovide ettevalmistamiseks elementanalüüsiks ja ka elavhõbeda otsemääramise analüsaatorit.  

Olles tegutsenud proovide ettevalmistamise valdkonnas juba üle 35 aasta, on Milestone mikrolaineseadmete valdkonnas tunnustatud liider, kelle seadmed on kasutusel üle maailma erinevates suurtes ja väikestes uurimisasutustes, elementanalüüsi laborites, ülikoolides ja tööstustes. Milestone eesmärk on pakkuda kõige tõhusamaid, ohutumaid ja produktiivsemaid instrumente proovide mikrolaine lagundamiseks ICP analüüsiks, mikrolaine ekstraheerimiseks, elavhõbeda analüüsiks ja mikrolaine tuhastamiseks. Milestone pakub tipptasemel laboratoorseid mikrolainesüsteeme, mis põhinevad mitmete tuhandete ICP analüüside jaoks proove ettevalmistavate laborite kogemusel üle maailma. AA/ICP/ICP-MS abil saadud analüütiliste andmete kvaliteet ja madalaim võimalik avastamispiir sõltub otseselt proovi ettevalmistusest.  

Milestone elavhõbeda analüsaator annab tulemuse kõigest 6 minutiga proovi kohta ning analüüs ei vaja proovi ettevalmistamist. Elavhõbeda sisaldust saab määrata nii tahketes, vedelates kui ka gaasiproovides vastavalt EPA 7473 meetodile. 

www.milestonesrl.com