Olympus LifeSicence

On juhtiv mikroskoopide ja mikroskoobitarvikute tootja, pakkudes kõrgekvaliteedilisi lahendusi elusraku – ja teadusuuringutele.

Loe lisaks

LLG

LLG laboritarvikute ja seadmete online kataloog. Valikust leiab laboritarvikud, laboriplastiku, ohutustarvikud (kindad, maskid, kitlid jne) analüütika ja mõõteseadmed (termomeetrid, elektroodid, loggerid jne), segamis ja raputamisseadmed (shaker, mixer), prooviettevalmistusseadmed, mikro- ja lauatsentrifuugid ning filtreerimisseadmed, kuumutus- ja külmutusseadmed (termostaadid, kliimakapid, inkubaatorid, külmikud), vaakum ja külmkuivatusseadmed (dry freezer), optika, puhasruum, steriliseerimine, mikrobioloogia, koekultuuritarvikud, kromotograafia ja palju muud. http://shop.llg.de

Loe lisaks

Olympus Industrial

Olympus tööstuslikud mikroskoobid pakuvad kvaliteetseid lahendusi mõõtmiseks, inspektsiooniks ja analüüsiks. Meie mitmekülgne valik hõlmab digitaalseid mikroskoope, mõõtmismikroskoope ning laser-konfokaalseid ja valgusmikroskoope nii püstiseid, invert kui ka stereomikroskoope, mis tagavad tipptasemel jõudluse ja täpsuse teie tööstuslikes rakendustes.

Loe lisaks