PHCbi

Üle 50-aastane kogemus pakub kõrgekvaliteedilisi seadmeid ja suurepärast klienditeenindust farmaatsia-, tervishoiu- ja biotehnoloogia valdkonna partneritele maailmas – aitame koos teie teadusuuringuid edendada.

Loe lisaks

Mettler-Toledo

Mõõteseadmete ja lahenduste juhtiv globaalne tootja laborite ja tootmisettevõtete jaoks. Pakume kaalumis-, analüüsi- ja kontrollilahendusi klientide väärtusahelas.

Loe lisaks

Olympus LifeSicence

On juhtiv mikroskoopide ja mikroskoobitarvikute tootja, pakkudes kõrgekvaliteedilisi lahendusi elusraku – ja teadusuuringutele.

Loe lisaks

Retsch

Juhtiv lahenduste pakkuja analüüsi proovide ettevalmistuseks ja tahkete ainete karakteriseerimiseks, pakkudes mitmekülgset valikut jahvatus- ja sõelumisseadmeid ning kaasaegseid purustusseadmeid. Nende kvaliteetsed instrumendid tagavad lihtsa, kiire ja täpse proovi analüüsi, olles tunnustatud tõhususe ja kasutusmugavuse poolest ning pakkudes kasutajatele usaldusväärseid ja korratavaid tulemusi.

Loe lisaks

Labogene

Üks juhtivaid biotehnoloogia valdkonna kõrge kvaliteediliste bioohutuskappide ja külmkuivatuslahenduste pakkuja, tagamaks parimad suurepärased laminaarse õhuvooluga tööpinnad ning efektiivset ja kontrollitud külmkuivatamist kuni -110C temperatuuri juures.

Loe lisaks

Milestone

Üle 35 aasta proovide ettevalmistamise elementanalüüsi ja elavhõbeda otsemääramise valdkonnas tegutsenud Milestone on tunnustatud liider, kelle mikrolaineseadmed on kasutusel maailma erinevates uurimisasutustes, laborites ja tööstustes. Pakume tipptasemel lahendusi proovide mikrolaine lagundamiseks ICP analüüsiks, elavhõbeda analüüsiks ja muuks – kõik ohutult ja tõhusalt.

Loe lisaks

Micromeritics

Micromeritics Instruments Corporation pakub maailmatasemel materjalide karakteriseerimise lahendusi, olles juhtiv mõõteseadmete ja rakendusteadmiste pakkuja tiheduse, eripinna, osakeste suuruse, reoloogia ja katalüsaatorite iseloomustamise valdkonnas. Nende mitmekülgsed seadmed leiavad rakendust naftatööstusest ravimite arenduseni ning hõlmavad ka uute materjalide karakterimist, nagu MOF-id ja nanokatalüsaatorid.

Loe lisaks

Infors HT

Üle 55 aastase kogemusega biotehnoloogias kõrgtehnoloogilisi lahendusi pakkuv ettevõte, kes on spetsialiseerunud bioreaktoritele, inkubaator-loksutitele ja bioprotsesside juhtimistarkvarale hõlmates kogu koekultuuriprotsessi alates rakukultuuridele, mikroorganismidele ja fototroofsetele organismidele uurimisest kuni suurtootmiseni.

Loe lisaks

JRI

Tutvu JRI mitmekülgse valikuga online jälgimissüsteeme, mis hõlmavad olulisi parameetreid nagu temperatuur, niiskus, CO2, O2 ning kasutavad juhtmevaba raadioside tehnoloogiat. Meie valikus leiduvad LoRa (long Range) seadmed, kompaktsed Nano loggereid ja Spy USB seadmed, tagades ohutu temperatuuritundliku kauba jälgimise nii transpordil kui siseruumides. Kõik jälgitav info on hõlpsasti kättesaadav pilvepõhises MySirius veebitarkvaras ning vastab 21CFR auditeerimisnõuetele.

Loe lisaks

Thomson Instrument Company

Spetsiaalne laboriplastik nii koekultuuride kasvatamiseks (Optimum Growth; Ultra Yield Flask), hingavad AirOtop filterkatted kasvukolbidele, ühesammu täitekolonnid (single Step empty column), filterviaalid (nano, standard, lowEvap) erinevate proovide puhastamiseks kui ka 24 ja 96 wellplate lahendused. https://htslabs.com/

Loe lisaks