Alates 1983. aastast oleme juhtiv kvaliteetsete analüüsiseadmete ja laboritehnika tootja, kelle edu on rajatud Itaalia innovatsioonile, disainile ja tipptasemel ühenduvusele. Oleme pereettevõte, pakkudes kõrgekvaliteedilisi elementanalüsaatoreid, Kjeldahli analüsaatoreid, lahustiekstraktoreid, kiuanalüsaatoreid, oksüdatsioonistabiilsuse reaktoreid, segamisseadmeid ja muud. Meie labitehnoloogia on põhjalikult murranguline, võimaldades VELP-tehnoloogia jälgimist ja kontrolli virtuaalsel ERMES juhtpaneelil igal ajahetkel ja igas kohas. Kõik meie tipptasemel tooted valmivad Itaalias ning meie rahvusvaheline tütarettevõtete ja edasimüüjate võrk ulatub üle 130 riigi. VELP – Teie tee teaduse kiirendamiseks.

 

 

 

Velp on ülemaailmselt tunnustatud kvaliteetsete elementanalüsaatorite, Kjeldahli analüsaatorite, lahusti ekstraktorite, kiu ekstraktorite, oksüdatsioonistabiilsuse reaktorite, erinevate segamisseadmete, BOD ja COD poolest. 

Velpi seadmed leiavad rakendust nii teadusasutustes, farmaatsia ettevõtetes, toiduainetööstuses kui ka keskkonnaanalüüsides. 

http://www.velp.com