Mettler-Toledo veebiseminaridVeebiseminarid

Transform Productivity with Automated Sampling

5/31/2023 16:00, English Unattended, Representative Sampling of a Wide Range of Chemical Reactions Sampling long reactions can be impractical and lack of samples leads to data blind spots. Automated sampling systems can be programmed for continued operation 24/7. Automated sample preparation saves time and eliminates human error. Samples are diluted to a user-specified concentration, ready for…

Kasulik

Miks oodata inkubaatori dekontamineerimist 14 tundi…

Kui meie seadmed on valmis juba 3 tunniga!
On-line aktiivne tausta dekontaminatsiooni kontroll võitleb kontaminatsiooniga samal ajal kui rakukultuurid kasvavad ilma katkestusteta või optimaalse keskkonnatingimuste rikkumiseta inkubaatori töös.

Kasulik

Uus ja veel parem veski

GRINDOMIX GM 200 veski on läbinud uuenduskuuri, et tagada täiuslik homogeniseerimine parema reprodutseeritavusega.

GM 200 sobib ideaalselt kuivade, õliste, pehmete, rasvaste ja kõvade materjalide töötlemiseks, et tagada minimaalse standardhälbega tulemused.

Kasulik

Uuenduslik lahendus elusrakkude transpordiks

iP-TEC on uuenduslik rakkude transpordiseade regeneratiivse meditsiini turu kiirendamiseks elusrakkude või kudede transportimiseks ilma neid külmutamata. Me nimetame seda “reaalajas transpordiks”.

Kasulik

Viis lihtsat viisi biomassi suurendamiseks loksutuskolbides

Kasvukolb on rakkude ja mikroorganismide kasvatamisel enamikes laborites standard anumaks. Seega on kõrge biomassi kontsentratsiooni saavutamine jätkuvalt pidev väljakutse. Jagame Teiega 5 nippi ja boonusena postituse lõpus saab vaadata ka veebiseminari, kuidas suurendada biomassi!

Kasulik

Alati on olemas paremad 3D rakukultuuri kasvuplaadid!

Uuri lisa ja küsi endale tasuta näidis juba täna! Turule on jõudnud suurepärase kvaliteediga kolmemõõtmelisi rakukultuuriplastik, millel on erineva kujuga süvendid, et võimaldada teile vajalikke rakutüübiga sferoidide kultiveerimist.